Kursy Maturalne Język Angielski

kursy maturalne angielskiMatura to bzdura?! Nawet jeśli, szkoda tracić punkty z powodu błahych błędów. Zwłaszcza jeśli kurs przygotowujący do matury może Cię nauczyć języka w sposób atrakcyjny i bez monotonnego zakuwania słówek. Fabryka Języka to nieszablonowa szkoła językowa oferująca kursy maturalne z języka angielskiego dla najbardziej wymagających uczniów.

Co wyróżnia nasze kursy maturalne?

Jako nieszablonowa szkoła językowa kursy maturalne prowadzimy w sposób niestandardowy. Niestandardowa jest liczba uczestników – oferujemy zajęcia indywidualne oraz lekcje w kameralnych grupach – niestandardowe są również materiały. Nie posiłkujemy się ogólnodostępnymi repetytoriami maturalnymi oraz arkuszami egzaminacyjnymi z lat ubiegłych. Zamiast tego oferujemy atrakcyjne i zawsze aktualne materiały, w oparciu o które nasi lektorzy przygotowują ćwiczenia maturalne. Wszystkie ćwiczenia są opracowane w taki sposób, żeby systematycznie oswajać przyszłego maturzystę z formułą egzaminu, jednocześnie rozwijając niezbędne kompetencje językowe we wszystkich obszarach użytkowania języka.

Uczysz się na własnych błędach, również tego jak ich więcej nie popełniać

Testowa formuła egzaminu maturalnego z języka angielskiego sprzyja szybkiemu sprawdzaniu ćwiczeń i skreślaniu błędnych odpowiedzi, ale nie u nas… Nasi lektorzy zapewniają wszystkim uczniom rzetelny i zrozumiały feedback, w ramach którego błędy są nie tylko wskazane lub podkreślone, ale przede wszystkim przeanalizowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko wyłapać najczęściej popełniane przez przyszłego maturzystę błędny i je wyeliminować, tym samym podnosząc liczbę punktów zdobytych przez niego podczas egzaminu.

W przypadku kursu realizowanego w ramach grupy wszystkie błędy analizujemy na forum. W ten sposób nasi kursanci mogą uczyć się na błędach własnych oraz błędach swoich kolegów – dzięki temu nauka jest jeszcze bardziej efektywna, a my możemy jeszcze szybciej zidentyfikować problematyczne obszary i poświęcić im więcej uwagi w kolejnych ćwiczeniach.

Przygotowanie do matury ustnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych uczniów obok kompleksowego przygotowania do części pisemnej egzaminu maturalnego Fabryka Języka zapewnia rzetelne przygotowanie do części ustnej. Popularny speaking (egzamin ustny) to dla wielu maturzystów najtrudniejsza i najbardziej stresująca część matury z języka angielskiego. Często wynika to z niewystarczającego przygotowania, jakie uczniowie otrzymują w ramach nauki języka w szkole. Naszym zadaniem jest oswojenie ucznia z sytuacją egzaminacyjną, przy jednoczesnym podniesieniu jego kompetencji językowych w zakresie wypowiadania się na wybrany temat. Podczas kursu przerabiamy tematy najczęściej występujące na egzaminie, co daje naszym uczniom możliwość odpowiedniego poszerzenia słownictwa oraz struktur językowych w zakresie, z którego będą później oceniani.

Kursy Maturalne Język Angielski – Warszawa, Ochota

Szukasz skutecznego sposobu, żeby przygotować się do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego? A może jesteś rodzicem niesubordynowanego maturzysty, który potrzebuje motywacji do nauki? Ulica Lutniowa 21 to adres na warszawskiej Ochocie, który zdecydowanie powinieneś zapamiętać. To tutaj mieści się szkoła językowa Fabryka Języka, która od lat z sukcesami przygotowuje uczniów szkół ponadpodstawowych (do niedawna jeszcze ponadgimnazjalnych) do ustnej i pisemnej matury z języka angielskiego.

Nasze kursy maturalne, podczas których szlifujemy angielski w zakresie wszystkich kompetencji językowych – czytania, pisania, mówienia i słuchania ze zrozumieniem – odbywają się w siedzibie szkoły. Na zajęcia zapraszamy uczniów z całej Warszawy.