Szybka Nauka Angielskiego

szybka nauka angielskiego warszawaNie obiecamy Ci biegłości językowej w 14 dni, ani nawet w 21. Nie obiecamy nauki języka przez sen. Jedyne, co możemy Ci obiecać to skuteczne metody pracy, dzięki którym opanujesz język angielski na poziomie komunikatywnym nieporównywalnie szybciej niż w przypadku standardowych metod nauczania i pracy z podręcznikiem. Jak to możliwe?

Sekretem skuteczności Fabryki Języka jest nieszablonowe podejście do nauki, które opieramy na naszych autorskich metodach i materiałach. To podejście w połączeniu z organizacją zajęć w ramach kameralnych grup konwersacyjnych pozwala nam uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty w zaskakująco krótkim czasie. Jednocześnie, poprzez wykorzystywanie bieżących i aktualnych materiałów pomagamy naszym uczniom rozwijać kompetencje językowe w zakresie żywego i aktualnego języka, co przekłada się na dużą swobodę posługiwania się językiem angielskim zarówno w sytuacjach codziennych, jak i w przestrzeni zawodowej.  

Jaki jest sekret szybkiej nauki angielskiego?

Prawdziwym sekretem szybkiej nauki angielskiego jest rozwijanie kompetencji ucznia, zamiast ciągłego powtarzania tego, co już wie i potrafi. Prowadząc zajęcia zgodnie z wybranym podręcznikiem nie jesteśmy w stanie uniknąć partii materiału, które uczeń już zna… Prowadząc zajęcia w oparciu o autorskie materiały, każdorazowo dostosowane do poziomu nauczania danej grupy systematycznie poruszamy się na przód. Jednocześnie skrupulatnie zaplanowane powtórki pozwalają na efektywne utrwalanie materiału bez efektu znudzenia, który ma negatywny wpływ na motywację.

Warszawa-Ochota – Szybka Nauka Angielskiego

Zależy Ci na szybkiej nauce języka angielskiego? A może chcesz podnieść swoje kompetencje językowe wyłącznie w wybranym obszarze? Fabryka Języka to miejsce, w którym uszyjemy kurs językowy na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań sprawiając, że nauka języka będzie przyjemna i atrakcyjna, a poznawane przez Ciebie słownictwo oraz struktury gramatyczne pozwolą Ci na jeszcze swobodniejszą komunikację na wybrany temat.

Wszystkich zainteresowanych szybką nauką angielskiego zapraszamy do naszej siedziby (ul. Lutniowa 21, Warszawa-Ochota). Nasz lektor oceni Twój aktualny poziom zaawansowania językowego i pomoże Ci wybrać odpowiedni kurs lub zaproponuje zajęcia indywidualne. Zarówno kursy językowe, jak i zajęcia indywidualne realizujemy w oparciu o autorskie materiały, jednocześnie wykorzystując źródła interaktywne, co podnosi atrakcyjność zajęć i ułatwia przyswajanie wiedzy. Serdecznie zapraszamy!